Firma „ROOMSTER-POLSKA”, wcześniej „EDGARS”, jest na rynku polskim jednym z głównych producentów plecaków, toreb turystycznych, sportowych i młodzieżowych, występujących pod marką „ROOMSTER” i „RSR”.

Od ponad 30 lat nasze produkty cieszą się opinią niebywale trwałych i bezpiecznych, zapewniając jednocześnie ergonomiczne rozwiązania, najwyższą jakośći zgodne z najnowszymi trendami wzornictwo. Nasze plecaki są prawdopodobnie najlżejsze na świecie, zapewniając jednocześnie bardzo wysoką wytrzymałość użytkową (24 miesiące gwarancji), Realizujemy również indywidualne zamówienia według projektu naszego lub klienta. Współpracowaliśmy z takimi firmami jak: Coca-Cola, Amerikanos, Velvet, PepeJeans, Dallas Jeans, US 66, Private-Member, Graffiti, Mustang, Inter Sport.

Nasza produkcja jest wyłącznie Polska.

Do produkcji plecaków używamy super mocny materiał Ripstop 100% poliester, który jest wielokrotnie mocniejszy i wytrzymalszy od popularnego na rynku materiału Kordura 600D. Stosujemy również wzmocnione zamki i okucia plastikowe aby zapobiec uszkodzeniom przy intensywnym użytkowaniu- jak również używamy wzmocnionych taśm nośnych, co zapewnia dużą nośność i stabilność plecaków.

Plecy większości modeli i wszystkie spody szelek zostały wyposażone w materiał dystansowy zapewniający cyrkulację powietrza, oraz mający właściwości pochłaniające wilgoć.

Torby sportowe i turystyczne produkujemy z kordury 600D.